خدمات و توانایی ها

در دنیای امروز، داشتن یک وب سایت برای بسیاری از مردم ، شغل ها ، سازمان ها و شرکت های داخل کشور یک امر لازم و ضروری است و بسیاری از این سازمان ها و ... داشتن وبسایت را به خوبی درک کردند ولی خوب این سوال پیش می آید که آیا روش استفاده مناسب وبسایت خود را می دانند و جوابگوی مخاطبان خود هست و استانداردهای مناسب و اولیه طراحی سایت درآن رعایت شده است؟

طراحی و ساخت یک وبسایت مراحل زیادی را شامل می شوند که هر کدام از این مراحل هم از اهمیت ویزه ای برخوردارند. اگر بخواهیم راحت تر بیان کنیم این مراحل به صورت زنجیروار بهم متصل اند و در صورت ضعف و یا نبود یکی از این مراحل می تواند بر روی کیفیت یک وب سایت تاثیر مستقیمی داشته باشد. تمامی مراحل یک وب ساخت از زمان طراحی قالب و ... باید برنامه ریزی و هدف دار و قدم به قدم پیش رود تا در نهایت به نتیجه ای مطلوب برسد. امیدواریم با خواندن مطالب ذکر شده در ادامه مقاله با توجه به ترتیب آنها بتواند در مشخص کردن برنامه و هدف شما در ساخت یک وب سایت تاثیر بسزایی بگذاریم.

ما بهترینیم ، چون

  •  تمام کدهایمان را خودمان تولید میکنیم!
  •  مستند سازی کدهایمان بی نقص است!
  •  طراحی کاملا منعطف
  •  Bootstrap
  •  قالب های متفاوت
  •  آپدیت سازگار و منظم
  •  و محصول کاملا ایرانی

مدیریت وب سایت

امروزه وب سایتهای پویا و داینامیک سهم عمده ای از دنیای وب را تشکیل میدهند.در وب سایتهای داینامیک بخشی با عنوان مدیریت وب سایت ، برای مدیریت ( بروزرسانی ، ویرایش و … ) اجزاء و مطالب وب سایت در اختیار شما قرار میگیرد. سادگی در نحوه استفاده ، امکانات و امنیت از نکات مهم در مدیریت وب سایت هستند. این بخش توسط مخاطبان عادی وب سایت شما قابل مشاهد نیست و در عین حال قسمت اصلی تشکیل دهنده وب سایت های داینامیک است. می توان وب سایت ها را با توجه به نحوه در دسترس قرار دادن اطلاعات ، مدیریت و یا ویرایش اطلاعات به دو گروه استاتیک و داینامیک تقسیم بندی نمود. تفاوت وب سایتهای داینامیک و استاتیک در توانایی و یا عدم توانایی در مدیریت ، ویرایش و بروز رسانی محتویات وب سایت است. به این معنی که در وب سایتهای استاتیک مطالب و محتویات غیر قابل ویرایش و تغییر هستند و برای تغییر محتوا باید یه برنامه نویسی مسلط به وب انجام دهد و کاربر معمولی قادر به تغییر نیست و در وب سایتهای داینامیک قابلیت مدیریت مطالب ، محتویات و اجزاء ، به صورت OnLINE وجود دارد.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو

برای کسب رتبه بهتر و مخاطبان بیشتر به صورت هدفمند از طریق موتور های جستجو ،انجام راه کارهای بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو امری لازم و ضروریست ، بهینه سازی وب سایت جدا از طراحی وب سایت نیست و طراحان وب باید راههای بهینه سازی وب سایتها را برای موتور های جستجو به خوبی بدانند و در طول طراحی سایت و کد نویسی آن موارد را رعایت نمایند. به این وسیله موتور های جستجو راحتتر و سریعتر وب سایت ما را بررسی می کنند . این نکته بسیار مهم است که بخش عمده ای از بازدید کنندگان شما به دلیل مطالب مفید ، طراحی وب سایت مناسب ، و خدمات خوب شما ، به وب سایت شما می آیند و تمامی موارد در مورد یک وب سایت به صورت زنجیره ای به یکدیگر پیوسته اند و شاید ضعف یکی از حلقه های این زنجیر باعث عدم بهره وری وب سایت شما باشد .استاندارد زیر می تواند برای بهینه سازی وب سایت بسیار مفید باشد : استاندارد سازی کدهای HTML ، CSS و .. در وب سایت شما ایجاد ساختار مناسب در وب سایت برای سهولت دسترسی موتور های جستجو به وب سایت شما بررسی کلمات کلیدی مرتبط با محتوای وب سایت شما بهینه سازی متون وب سایت شما ایجاد لینکهای مناسب و مرتبط با وب سایت شما برای افزایش PageRank و رتبه در موتور های جستجو تبلیغات هدفمند

تبلیغات

تصور کید وب سایتی بسیار زیبا همراه با مطالب بسیار مفید دارید . کاربران چگونه می توانند وب سایت شما را پیدا کنند و به آن دسترسی پیدا کنند؟ یکی از مهمترین مسائل در کسب بازدهی یک وب سایت تبلیغات مناسب و هدفمند است.تبلیغات باید به صورت هدفمند صورت گیرد و استفاده از تکنیکهای غیر استاندارد برای تبلیغات می تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

filler image

اهداف وب سایت

اولین مرحله برای طراحی وب سایت بررسی و مشخص نمودن اهداف وب سایت خود ، نحوه معرفی شرکت خود، ارائه خدمات، نیاز مخاطبان و نحوه ی ارتباط وب سایت با مخاطبان خود می باشد. بررسی دقیق در این مرحله می تواند بازدهی مناسبی از وب سایت شما را تعیین کنند. برای تعیین اهداف وب سایت تان موارد زیر را مدنظر قرار دهید: هدف شما از داشتن وب سایت نوع خدمات شما نوع مخاطبان شما تحلیل کردن خواسته های مخاطبان شما

محتوا

همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که محتوا و مطالب درون وب سایت شما مهمترین قسمت وب سایت را تشکیل میدهند با توجه به اهداف وب سایتتان ، اطلاعات وب سایت شما باید در راستای فعالیت و خدمات شما باشد. نگارش مطالب و اطلاعات وب سایت باید مناسب مخاطبان شما باشد و انها را در استفاده از خدمات و یا محصولات شما متقاعد کند.

چینش و دسترسی اطلاعات در وب سایت

پس از مرحله انتخاب و تعیین اهداف، نحوه در دسترس قرار دادن و ارائه اطلاعات در اولویت دوم قرار دارد. اطلاعات وب سایت را با دسته بندی مشخص و به راحتی در دسترس مخاطبان وب سایت قرار گیرد. این مورد را در نظر بگیرید که کاربران از محصول ارائه شده شما،هیچ اطلاعاتی ندارند این وظیفه شماست که اطلاعات کافی و واضح از محصول خود در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. این نکته بسیار مهم است که بدانید اگر مخاطب ابهام و یا سوال بدون جوابی در مورد خدمات و یا محصولات شما داشته باشد ، بدنبال منابع دیگری برای پاسخ دادن به سوالات خود و رفع ابهام می گردد و این یعنی از دست دادن مخاطب.

گرافیک وب سایت

یکی از مهمترین موارد در وب سایت گرافیک وب سایتتان است. باتوجه به فضای رقابتی شدن در دنیای وب، اولیین کار جذب مخاطبان است. خودتان می توانید تصور کنید منتظر بارگذاری یک وب سایت هستید. با دیر لود شدن وب سایت و یا ظاهر دلنشین نبودن وب سایت امکان ترک اون وب سایت را دارید حتی اگر با آن ظاهر ، مطالب مفیدی داشته باشد ، شما با بررسی نکردن این موضوع آن وب سایت را ترک مینمایید. با توجه به مطالعات و تجربیات ما در زمینه طراحی وب ، بر این باوریم که رعایت اصل ” خلاقیت همراه با سادگی ” می تواند فضایی بسیار زیبا و کارآمد در وب سایت شما ایجاد کند.در این راه انتخاب رنگها و طرح های مناسب با فضای کاری شما بسیار تعیین کننده است.

رعایت استانداردها در طراحی سایت

استانداردها به ما کمک می کنند تا مطمئن شویم که تمام افراد به اطلاعاتی که ما تامین میکنیم دسترسی. استانداردها کمک می کنند که وب سایت شما در تمامی مرورگرها به صورت یکسان نمایش داده شوند ، توسعه آنها راحتتر انجام گیرد ، توسط موتور های جستجو دقیقتر و سریعتر رتبه بندی و تحلیل شوند و ….


Responsive Layout

قابلیت انعطاف پذیری در تطبیق با محیط پیرامون یکی از قابلیتهای موجود در نرم افزارهای طراحی شده در تیوا وب می باشد که در جذب مخاطبین بسیار تاثیرگذار است.

Bootstrap 3

این قابلیت در نمایش درست محتوا بخصوص در گوشی های همراه را فراهم میکند که این قابلیت در تمام نرم افزار های طراحی شده در تیوا وب موجود می باشد.

Clean Code

از آنجا خط به خط برنامه ها حتی طراحی قالب ها توسط کارشناسان مجرب شرکت انجام شده و خطوط برنامه عاری از هرگونه کد مخرب و اضافی می باشد.

Loaded

از آنجایی که با استفاده از زبانهای سطح ماشین کل پروژه های موجود در تیوا وب طراحی و توسعه می یابند ، از سرعت بالایی برخوردارند

نمونه کارها


به ما بپیوندید

در نشریه ما ثبت نام کنید
که بصورت روزانه از اخبار و اطلاعات سایت باخبر شوید


تماس با ما

موبایل:09358283505
ایمیل: info@Tivaweb.ir
وب سایت: www.Tivaweb.ir

تهران, اندیشه فاز 4, بازار ایرانی اسلامی,
سرای خیام, پلاک 121