در باره ما

image3

AminGhaffari - Programmer

کارشناس تجارت الکترونیک و برنامه نویس پروژه های تجارت الکترونیک
تیوا وب جمعی از فارق التحصیلات دانشگاه های معتبر داخلی است که با هدف ارتقاع سطح کیفی وب سایتهای وطنی از طریق کار با توانمند ترین ابزارهای برنامه نویسی تحت وب اقدام به تعریف پروژه ،کارشناسی ، طراحی ، پیاده سازی و تولید نرم افزار نموده و مطمئن است که میتواند مشتریانش را توانمندتر از قبل سازد.این مجموعه با استفاده از زبانهای برنامه نویسی تحت وب نظیر PHP یا ASPX C# و همچنین HTML5 و CSS3 قادر است که وب سایت اطلاع رسانی ساده شما را به قسمتی کوچکی از نرم افزار بزرگ انبار ، فروش و مدیریت فروشگاهتان تبدیل کند ، که باعث یکپارچه گی همه اعضاء فناوری اطلاعات شما در جهت نیل به سود بیشتر در کسب و کارتان می شود.

Graphic Design 92%

Marketing 82%

SEO 74%

Programming 78%

PHP 88%

تمام مراحل طراحی و پیاده سازی وب سایت ها و نرم افزارهای تحت وب در داخل شرکت انجام می پذیرد ، و متخصصان ما با تکیه بر دانش بومی اقدام به تحلیل درخواست ، طراحی و پیاده سازی درخواست می کنند . طبق نمودار روبرو شرکت تیوا وب توانایی ارائه خدمات بر پایه تخصص های ذکر شده را در ابعاد مندرج دارا می باشد.

طراحی گرافیک

اولین چیزی که در یک وب سایت میتواند نظر مشتری را جذب نماید ، قبل از هر چیز دیگری شکل ظاهری وب سایت شماست ، شمای ظاهری وب سایت اگر خوب طراحی شود به کاربر حس اعتماد داده و میتواند در اجرای مراحل دیگر مارکتینگ اعم از محتوا ، آفرها ، تخفیفات و ... راهگشای مدیران کسب و کار باشد.

بهینه سازی وب سایت با سئو

ما همچنین در ارائه خدمات بهینه سازی وب سایت قادریم در موتورهای جستجوی مختلفی وب سایت شما را معرفی نمائیم ، تا در صورت نیاز مشتریان به راحتی جزء بهترینها در کسب و کار خود باشید.


به ما بپیوندید

در نشریه ما ثبت نام کنید
که بصورت روزانه از اخبار و اطلاعات سایت باخبر شوید


تماس با ما

موبایل:09358283505
ایمیل: info@Tivaweb.ir
وب سایت: www.Tivaweb.ir

تهران, اندیشه فاز 4, بازار ایرانی اسلامی,
سرای خیام, پلاک 121